Kočárky 2011 Quinny žijí módou - 1. díl

Společnost Quinny představila novou kolekci kočárků 2011, která je inspirována módou a oblékáním. Kočárky 2011 spojují inovativní technologie, komfort a jedinečný design. Přečtěte si 1. díl našeho článku o produktech Quinny, které právě přicházejí na trh. Přesvědčíme vás, že i kočárek může být stylovým módním doplňkem pro vás i vaše dítě.

Klasické barvy i design pro odvážné

Ptáte se, co mají společného přehlídková mola a kočárky 2011 značky Quinny? Ve světě oblékání i výroby kočárků jsou znovu v kurzu přírodní materiály kombinované s novými výrobními technologiemi. Kočárky Quinny, které najdete na trhu od poloviny letošního října, jsou k dostání v přírodních umírněných barvách, jako je šedá, hnědá nebo černá. Červené, modré a jinak barevné akcenty se objevují především na detailech kočárků a jeho doplňcích.


V nabídce Quinny 2011 ale najdete i výrazně barevné kočárky, se kterými budete v rušných ulicích města k nepřehlédnutí. Červené provedení kočárku Zapp s fialovými detaily v designu Orient nebo jahodový sporťák Buzz upoutají pozornost každého kolemjdoucího.


Designéři Quinny myslí i na otce, a proto vytvořili několik pánských designů kočárků. Vybírat můžete z elegantní kombinace tmavě a světle modré barvy nebo třeba antracitově černého provedení.

Kočárky 2011 pro aktivní rodiče

Kočárky 2011 značky Quinny jsou určeny pro aktivní rodiče, kteří chtějí skloubit náročné povolání s výchovou dítěte a spoustou koníčků. Vynikají vysokou variabilitou, snadnou ovladatelností a stabilitou.


Pomocí jednoduchých mechanismů lze konstrukci kočárku složit a podle potřeby znovu rozložit. Sedačku můžete upevnit proti i po směru jízdy a zajistit tak dítěti kontakt s rodičem nebo naopak dostatek prostoru pro zkoumání okolí. Všechny kočárky 2011 jsou navíc plně kompaktibilní s autosedačkou Maxi-Cosi CabrioFix a hlubokou korbou Quinny Dreami, takže je můžete používat od narození dítěte až po batolecí věk.

Buzz, Speedi a Zapp - tři kočárky pro každou příležitost

V nabídce Quinny pro rok 2011 najdete tři základní typy kočárků, se kterými můžete směle vyjet do městských ulic i do přírody. Jejich konstrukce zajišťuje maximální komfort pro dítě i jeho rodiče. Co vám kočárky Quinny nabízejí?

  • Buzz - kočárek se třemi nebo čtyřmi kolečky, který složíte nebo rozložíte pouhým stiskem jednoho tlačítka. Vaničku můžete umístit po i proti směru jízdy.
  • Speedi - velmi obratný a vysoce stabilní kočárek. Kolekce Kočárky 2009 nabízí praktickou opěrku, kterou můžete připevnit na kočárek Speedi, aby se jí mohl váš potomek při jízdě přidržovat.
  • Zapp - nejmenší skládací kočárek. Ultralehká konstrukce a kompaktní rozměry umožňují kočárek snadno přenášet. Zappněte si pásy - vyrážíme!

Kočárky Quinny jsou doplněny o bohaté příslušenství. Nechybí slunečníky, pláštěnky proti dešti, teplé nánožníky nebo přídavné hluboké vaničky. To vše v originálním provedení, které ladí s designy jednotlivých typů kočárků. Kočárky 2011 si zkrátka zamilujete na první pohled.


Přečtěte si 2. díl našeho článku o kočárcích Quinny (který pro vás připravujeme) a dozvíte se více o limitované sérii designéra Henrika Vibskova, který se vžil do kůže dětí a vytvořil pro ně kočárky s originálním designem.

Další informace
Anketa
Obchodní podmínky  |   Reklamace  |   Mapa webu  |   Kontakty  |  

Doporučujeme: CenyZboží.cz   |   Sportovní a golfové kočárky   |   Dětské hřiště   |   Stavebnice LEGO  |   Dětský nábytek  |   Kabelky  |   Snubní prsteny  |   Obývací stěny v e-shopu DORA  |   Postele z masivu  |   Samolepky na zeď  |   levné parfémy  |   autodráhy carrera

Provozovatel: Nej-kočárky s.r.o.,  Neumannova 16,  156 00  Praha 5,  IC: 29011884,  DIC: CZ29011884 , TEL: 734 445 220